GAY kluci

JIRKA24 text, 909 55 35

Gay foto Jirky

Jirka, kterému je 24 let a užívá si práci na Gay lince

 

Mé povolání je zajímavé, mnohdy odsuzované a kritizované. Důležité ale je, že mě baví, protože v roli homosexuála neexistuje mnoho způsobů, jak dělat práci, která vás psychicky (a často i fyzicky) naplňuje natolik, že do ní rádi chodíte. Pracovat na Gay lince byl můj letitý sen, který se konečně splnil a díky kterému jako jeden z mála lidí chodím “do práce” opravdu rád.

Vše to začalo kdysi, někdy v sedmnácti letech, kdy jsem poprvé vyzkoušet sex s mužem. Do té doby jsem měl sex pouze s ženou. Náhle se dobrý sex s ženou vyměnil za úžasný a nepopsatelný sex s mužem, díky čemuž jsem objevil nové kouzlo života, sexu a budoucnosti. Již tehdy jsem věděl, že dělat to, co mě baví, je správné.

Sex s muži

Začal jsem sexovat s muži, naučil se díky starším homosexuálům kouřit penis podle libosti a zjistil jsem, že sex s mužem mě baví mnohem víc, než se ženou. Jsem homosexuál a chci muže, který se nestydí sexovat se stejným pohlavím. Miluji, když mohu pracovat ústy, ale stejně tak mám rád, když mohu svůj tvrdý penis vrazit do pořádného zadečku, kde se má nejlépe. Mám rád rychlý a tvrdý sex, miluji dlouhé předehry, provokování a i menší úchylky, které prostě k dobrému sexu patří.

Napiš mi!
JIRKA24 tvůj text a odešli na 909 55 35

Již téměř čtyři roky pracuji na Gay lince, naučil jsem se mnoho věcí a to především komunikovat s lidmi o sexu. Nemám žádný stud, rád se bavím o perverznostech a díky rokům na Gay lince jsem spokojený a zkušený, takže vám mohu nabídnout přesně to, co chcete. Nejsem amatér ani stydlivý kluk, ale rázný chlap, který má v sexu rád cokoli nového a nepoznaného. Pojďme společně objevit kouzlo pravého sexu, užijme si naše homosexuální chvilky a ukažme si, že muž s mužem může mít tak dobrý sex, jaký by jej chtěl každý druhý heterosexuál. Pohlaví a orientace nehraje roli, zkušenosti a chuť být super ano. Napiš mi a pojď si užívat nezávazného sexuálního smskování o tom, co se ti líbí...

 

Další fotografie Jirky

Jirka Jirka Jirka Jirka
Jirka Jirka Jirka

GayKluci.eu jsou v provozu denně, non-stop. Cena jedné SMS je 35 Kč. PlatMobilem.cz Služby je možné využívat od 18-ti let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz.


Mohlo by Vás zajímat: Sex-po-telefonu.eu » Zralé paničky provozují perfektní sex po telefonu » Sex po telefonu - vyzkoušej luxusní ťapky » Sex po telefonu - dominy tě vyškolí! Chceš-li se seznám, navštiv GAY seznamku GAY hledá jeho TOPlist