GAY kluci

HONZA33 text, 909 55 35

Gay foto Honzy

Zkušený Honza: Mám rád sex a miluji starší muže, kteří ví, co chtějí!

 

Už jako malý kluk jsem pokukoval po starších mužích. Že jsem gay jsem zjistil velice brzy, někdy okolo osmnácti let, kdy jsem poprvé píchal svého homosexuálního kamaráda do zadku. Byl to neuvěřitelný zážitek. Vždycky jsem se díval na nahé ženy, ale až pánské přirození mě dostalo do kolen a nemluvnosti.

Tehdejší noc jsem pouze zíral na penis a uvědomil si, že jsem také gay. Bylo to skvělé, protože jsem poprvé cítil opravdové vzrušení. Cítil jsem, jak se kalhoty plní mým penisem a jak každou chvíli exploduji. Cítil jsem něco, co jsem u ženy nikdy neměl - bylo to konečně vzrušení, po kterém jsem toužil, a které jsem od ostatních znal z vyprávění.

Orální sex prostě zbožňuji

Kamarád by sice skvělý, miloval jsem kouření a polykání spermatu (miluji jej dodnes), nicméně při pohledu na starší muže jsem byl mnohem vášnivější a energičtější. Chtěl jsem více sexu, více dospělosti, více informací při krásném šukání, ať už to bylo kdekoli. Chtěl jsem muže, který umí sténat a zároveň mluvit o tom, co se mu líbí.

Napiš mi!
HONZA33 tvůj text a odešli na 909 55 35

Mluvení o sexu je jedna z úžasných věcí a jedná se o nepostradatelnou součást opravdu kvalitního sexu. Miluji, když poslouchám, jak skvělé je to, co dělám. O to lepší jak je, že člověk ví, co se protějšku líbí. Umím naslouchat, stejně dobře jako kouřit penis a lízat vystříkané sperma ze žaludu. Miluji to a chci to dělat každý den...

Jsem dvacetiletý chlap, ale mám mnoho zkušeností díky starším chlapům. Nevadí mi mladší, ale pokud mohu, vybírám si starší chlapy, kteří ví, co to je skutečně zábavný a prošukaný den. Pokud i ty chceš zkusit souložit se mnou a naučit se nové věci v sexu, na nic nečekej a napiš mi - budeme společně prohánět své ocasy, budeme se smát, bavit se a stříkat tak, jak to ani v tom nejlepším snu nešlo. Budeme mít sexuální orgie, které neodmítneš.

 

Další fotografie Honzy

Honza Honza Honza Honza
Honza

GayKluci.eu jsou v provozu denně, non-stop. Cena jedné SMS je 35 Kč. PlatMobilem.cz Služby je možné využívat od 18-ti let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz.


Mohlo by Vás zajímat: Sex-po-telefonu.eu » Zralé paničky provozují perfektní sex po telefonu » Sex po telefonu - vyzkoušej luxusní ťapky » Sex po telefonu - dominy tě vyškolí! Chceš-li se seznám, navštiv GAY seznamku GAY hledá jeho TOPlist